Jak Pepi „kouzlo“ Cytovetu poznat chtěl…část 1. „Nebuď jako PEPI“

Tohle je Pepi.

Pepi je britský modrý kocour.

A tohle je jeho bratr Hugo.

Hugo je anglický buldok.

V království kocoura Pepiho je on sám sobě šéfem, šéfuje Hugovi. A zda šéfuje i lidské části své smečky jsem zatím nezjistila, ale při pohledu na jeho výraz bych to viděla 50 na 50. Co myslíte?

Majitelka této divotvorné smečky se na mě obrátila o konzultaci ohledně ucha anglického buldoka Huga. Hugo to krapet přehnal cákáním se ve vodě a ucho si to odneslo.

Hugovi jsem doporučila Cytovet. Regenerace probíhala dobře, Hugovo ucho se krásně vyléčilo.

Říkáte si: „No a?“

Vzhledem k tomu, jak byl Hugo v nemoci opečováván svou majitelkou, výplachy a ošetřování ucha vyžadovalo větší pozornost, než si dle Pepiho Hugo zaslouží, rozhodl se, že se svou majitelkou zatočí a ukáže jí, zač je toho loket.
Hugo se rochnil a v péči své majitelky si liboval a Pepi žárlil.

Navíc majitelka účinky Cytovetu přiřazovala ke kouzlu.

Kocour naznal, že je nejvyšší čas udělat díru do světa a nejlépe díru pořádnou " jako do prdele", jak se v lidské říší říká.

Rozhodl se vydat vstříc zážitkům, protože v jeho britské modré hlavě se rozsvítila žárovička a NIKDO nemůže okusit kouzlo nějakého Cytovetu dřív než on.

Pepi opilý svou krásou a pocitem, že pes Hugo, a tudíž i všichni psi a lidští členové jeho smečky by mu měli sloužit, rozhodl se, že zdrhne .

Za prvním rohem ale poznal, že díru do světa neudělá. První pes ho lapl za kožich a pořádně vycloumal.
Tak skončila kariéra, kterou chtěl udělat díru do světa jako do „prdele“. A místo toho přišel domů ponížen s dírou do kožichu jako svět.

Řeknu Vám, šel na to fikaně ten malý britský kocour, jen aby poznal kouzlo Cytovetu, byl ochotný položit život.

A to se v kočičím světě počítá.

Sami vidíte, že jeho oběť byla veliká 🙂

21.12.


Dle doporučení majitelka namíchala kašičku z CytovetuImunovetu a tu aplikovala do rány pravidelně dle instrukcí.

Byli jsme v pravidelném kontaktu tak, jak to je u mých konzultací zvykem – posílala mi fotky, jak rána vypadá, jak se cítí Pepi.

Své klienty provázím od začátku až do konce regenerace bez ohledu na to, jak dlouho regenerace trvá.

22.12.

23.12.

29.12.

Rána se krásně zhojila a Pepiho ambice udělat díru do světa se někam vytratily.

Mnoho rad jak využít Cytovet přímo v praxi, najdete v mém eBooku zdarma zde.

Kouzelnou kašičku využijete i Vy. Vše se dozvíte v pokračování článku, který pro Vás chystám již brzy!

Mám pro Vás ale jednu radu: NEBUĎTE JAKO PEPI…….

 

Návod jak vyrobit hojivou kašičku při  menších řezných, tržných a jiných zranění, které by vyžadovali chirurgické ošetření.

Otevřete tobolku CYTOVETU a vysypte. Do prášku nakapejte pár kapek IMUNOVETU. Špejlí zamíchejte a udělejte kašičku. Naneste do třžné rány. A to je vše. Aplikujte min. 1 denně, do doby, než se rána zcela zahojí. Imunovet zcelí k sobě okraje rány, zastaví krvácení, a Cytovet působí v kombinaci s Imunovetem protizánětlivě, infekce se do rány nezanese a jeho hojivý účinek je bleskový. Vidíte to i na fotografiích výše. Na druhý den už je rána o 50% menší.

Děkuji majitelce divotvorné smečky Pepiho kocoura za souhlas s vydáním článku.

Při zdravotním problému vašeho zvířatka mně kontaktujte ZDE. Pomůžu vám s výběrem preparátů a nastavíme regenerační kůru pro zvířátko.

Děkuji vám za přečtení článku, a všem nám přeji krásné dny.

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře