Nový eBook zdarma

Program preventivní péče preparáty Energy

Podrobně rozepsaná kúra na celÝ rok+tipy navíc z mé praxe

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

"Produkty Energy znám už delší dobu, ale jen ty pro člověka, na našeho kocoura jsem je nikdy neaplikovala. Ale teď o tom díky tomuto eBooku silně uvažuji! Měla jsem za to, že zvířátkům, pokud mají kvalitní stravu, nic nechybí, ale mýlila jsem se. A díky Kataríně to teď vím. Navíc v jejím eBooku je vše přehledně popsané i se spoustou praktických tipů. což velmi oceňuji. Dokonce jsem se i dozvěděla, jak přesně sestavit léčebnou kůru. Zaujal mě i vzhled, který je krásně vyladěný do detailu. Prostě perfektní práce!"
Kristýna Petříkováwww.bydlenivevlastnim.cz
ebook je úžasný. V eBooku najdete velkou řadu informací potřebných pro zdraví vašich čtyřnohých mazlíčků, kromě představení jednotlivých produktů, jsou zde rady pro rychlou pomoc a úlevu. Vřele doporučuji všem milovníkům psů a koček.
Iva Zahran Kyselováhttps://www.ivanaceste.cz/
eBook jsem si přečetla velmi ráda, jelikož sama jsem od mládí měla ve svém životě různé pejsky. Je to hezky napsáno, srozumitelně a přehledně. Vůbec se v těchto prepadátech neorientuji, ale díky Kataríně teď už vím po čem v případě nutnosti sáhnout 🙂
Jana Novosadováhttps://jana-bylina.cz/
Moc krásné,přehledné a poučné. Hned dneska začnu s prevencí. Mockrat děkuji za pejsky, že jste si našla čas pro ně. Přeji Vám krásný den s Vaší krásnou smečkou a prosim o vice takových poučných příspěvků a rad nad zlato.
Dana Eglentze
Děkuji moc za úžasnou, pro mne naprosto novou, osvětu ohledně doplňků pro pejsky. Ebook obsahuje velmi zajímavé informace vedoucí člověka k zamyšlení. Už vím, na koho se obrátit, když budu já, nebo někdo z mého okolí, potřebovat zlepšit zdraví a kondici svého psího miláčka. Moc děkuji a těším se na další inspiraci.
Kristina Eva BělkováRegresní terapeutka, numeroložka