Telefon

+ 420 739 738 890

E-mail

info@katarinabestr.cz

Otevírací doba

po - ct: 9-17 hod, pa - ne: dle tel. domluvy

[content id=519][/content]
definicí na regeneraci je spostu, dokonce ji najdete i na Wikipedii. ” Řečí našeho kmene” je regenerace uvedení do původního stavu. Jak to funguje, se dočtete v článku Zřím tě, aneb Nerozumět řeči tvého kmene  zde.

Regenerací dopřáváme určitému orgánu čas, aby se vzpamatoval, naučil se vzpomenout si, jak má pracovat a obnovil svou činnost tak, aby fungoval správně a regenerace byla trvalá.

[content id=524][/content]
je farmakologická terapie léky, které nám předepíše lékař – veterinář nebo lidský. Antibiotika, léky na srdce, masti, kapky, roztoky a šampóny, léky od bolesti…

Farmakologická léčba učínkuje okamžitě, ale nenutí orgán, aby se zregeneroval a začal fungovat správně.

Někdy pacient musí užívat doživotně léky od bolesti nebo umělé enzymy, aby mohl fungovat. To je velká nevýhoda léčby. Nejlepší je uvést to na příkladě, kterým jsem pochopila okamžitě, když mi MVdr. Chmelař vysvětloval rozdíl mezi regenerací a léčbou.

Když máte poškozenou slinivku, lékař vám nasadí tzv.substituční léčbu. To znamená, že budete užívat doživotně uměle vytvořené enzymy proto, aby zpracovávaly živiny z potravy, kterou přijímáte. Tahle substituční léčba ale nijak nepomáhá vaší slinivce, aby se zregenerovala a začala tvořit enzymy sama, ale léky musíte užívat doživotně. Léky tedy převezmou funkci slinivky. Neřeší tedy podstatu vašeho problému- nefunkčnost slinivky, pouze následek- neschopnost tvořit enzymy.

Regenerací dosáhnete toho, že vaše slinivka se probere a začne plnit funkci, ke které je určena, tzn. tvorba enzymu.
Regenerace je úžasná právě v tom, že stimuluje orgány k tvorbě nových buněk, k tvorbě nových enzymů nebo aby kostní dřeň tvořila zdravé buňky, pomáhá obnovit nervové impulsy a spoustu dalších kouzel.
Učí naše tělo a jednotlivé orgány, aby pracovaly v harmonii a tak, jak je jim predurčeno.
Nevýhodou regenerace je, že trvá delší dobu, kdežto léčba zabere okamžitě, proto je potřeba trpělivosti. Regenerací můžeme řešit problémy, které často klasická veterinární léčba nezvládá nebo nutí zvířátko užívat léky doživotně. V případě těžkých a chronických nemocech, je ideální přistupovat k léčbě celostně.

A to za to stojí.

Dle mých dlouholetých zkušeností musím konstatovat, že pomalá regenerace má trvalé účinky.
Nezapoměňte, že regenerace je cesta. Někdy je cesta rovná a krátká a jindy klikatá a delší, ale vždy vede do cíle zvaného ZDRAVÍ.

                                                                                                                        

 

Katarína Bestr

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka.
Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka.
Můj příběh si přečtěte zde >>

Doporučené články