Dolly – případ těžké artrózy

Dolly je krásná tříletá fenka anglického buldoka.  Je to aktivní fenka bez nadváhy. Dolly začala kulhat na zadní pánevní končetinu. Po četných vyšetřeních jí byla zjištěna artróza na koleni a bohužel veterinární léčba moc nezabírala.

Paní Lenka vyzkoušela mnoho doplňků dle rad veterináře, ale bez progresu.

Artróza je bolestivé onemocnění a u tak mladého aktivního psa může znamenat dost velký handicap. Udržet v klidu psa, který je zvyklý na aktivní život, je dost náročné.

Majitelka Dolly paní Lenka se na mě obrátila s prosbou o sestavení regenerace zdraví pro Dolly.

Regenerace pohybového aparátu je trochu zdlouhavější.

Sestavila jsem plán regenerace šitý na míru pro Dolly, odeslala veterinární preparáty a regenerace mohla začít. Paní Lenka si velmi pečlivě opsala plán Regenerace, který jsem ji zaslala.

Plán Regenerace zdraví sestavuji na míru. Podrobně rozepisuji aplikace po jednotlivých dnech a týdnech.

Klienti najdou u každého preparátu dávkování a taky vysvětlení účinku konkrétního preparátu. Je pro mě důležité obeznámit majitele s účinkem preparátu proto, aby mohl sledovat zdravotní stav svého zvířátka.

Stěžejnými preparáty, které jsem použila, byly Regavet, Kingvet, Gynevet, Skelevet, Fytovet, Renovet.

Po dvou dnech jsem od paní Lenky dostala první zprávu.

S dovolením Lenky kopíruji:

Zdravím Vás, Katka.

Máme za sebou druhý deň podávania kvapiek. Nevidím zatiaľ progres v chôdzi, ale už po 1. dni sa upravilo niečo iné. Slzivosť očí.

Doľka má jedno očné viečko operované, druhé je zatiaľ ako tak v poriadku, ale vrásky pod očami sa jej zosvetlily a niesu také zanesené. Zajtra končíme prvý týždeň, potom máme pauzu a začínáme opäť v pondelok. Ale musím uznať, že kvapky krásne voňajú a prekvapila ma ich konzistencia, vidno, že to nieje nejaký šunt. Veľa som o všetkých prípravkoch čítala a nenašla som žiadnu zlú recenziu. Bubli je spokojná.

Hlavne som prestala byť skeptická, keď vidím, čo jej to urobilo s očkami za 2 dni. Odskúšam všetko na nej a možno budeme nakoniec na podpornej liečbe obidve.

Tahle zpráva mně moc potěšila, protože se Dolly upravilo slzení a taky rezavé skvrny, které díky slzení barvily srst u fešné Dolly.

Na progres v pohybovém aparátu je ještě brzy. Po dvou dnech se ale dostavil další pozitivní účinek. Zlepšení operovaného očička. Regavet je na oči velmi účinný preparát.

Po necelých třech týdnech přišla od paní Lenky a krásné Dolly následující zpráva:

Dobrý deň Katka.

Sme v strede tretieho týždňa, čaká nás veľká pauza.

Z mojich sledovaní:

  • vrásky okolo očí sa nám ešte viac zlepšili nemokvajú, svetlejú
  • neznášajú sa nám ušká, doteraz som čistila s vlhčenou utierkou každý druhý deň, teraz po týždni je utierka stále čistá
  • a k chôdzi. Je viditeľný menší progres, neťahá už tak nohy za sebou a trošku menej kríva.

 

Som veľmi spokojná a teším sa na konečný výsledok, keď už teraz po troch týždňoch vidno zlepšenie. Zajtra pošlem fotky hlavne vrások, ja som z toho úplne mimo, lebo sme to riešili skoro 3 roky stále a zrazu problémy odchádzajú.

Prajem Vám krásny večer 🙂 pac a pusu.

Podívejte se jak Dolly vykvetla. A co říkáte na tu vybělenou srst kolem očí a vrásky kolem očí?  Dolly to moooc sluší a je to velké zlatíčko.

 

Jsme na začátku léčby a výsledky se dostavily po necelých třech týdnech. Je to výborná zpráva, protože regenerace pohybového aparátu je opravdu na delší časový úsek.

Někdy jsou majitelé skeptičtí, ale výsledky u svých miláčku je vždy přivedou do velkého klidu a dodají jim víru. Naštěstí zvířata v sobě nemají pochybnosti, a proto na nich preparáty účinkují dost rychle. Nástup účinku preparátu je vždy individuální. Obvykle zlepšení nastane od 3. do 10. dne podávání.

Každý organismus je individuální a míra jeho postižení taky.

Čím pomalejší je regenerace, tím lepší je výsledek uzdravení. Dolly se chůze zlepšila, netahá za sebou nožičky. Jsme na začátku regenerace a Dolly má kúru rozepsanou na 35 týdnů včetně pauz.

Pokaždé když se začne stav zvířátka zlepšovat, cítím v srdci neskonalou úctu a pokoru vůči síle veterinárních bylinných preparátů ENERGY. Každé zlepšení stavu vnímám jako malý velký zázrak přírody. Srdce mi poskočí a má duše se naplní bezmeznou vírou.

Bezmezná víra je to, čím se nechávám vést na své cestě.

Regenerace zdraví je cesta. Někdy je krátká a přímá a někdy klikatá a dlouhá. Ale vždy vede do stejného cíle zvaného uzdravení.

Samozřejmě jsou i onemocnění, na které je člověk krátký. Nikdy ale nepřestávejte věřit v zázraky. Přijetí onemocnění a víra v sílu přírody je 50% úspěchu na cestě Regenerace.

Na závěr bych Vám ráda řekla, abyste nepřestávali věřit v zázraky. Každý jeden nádech, tlukot Vašeho srdce, pohyb ruky je malý zázrak. Mějme otevřené srdce a přijímejme každodenní zázraky v našem životě.

Pokud má Váš pejsek podobný problém, neváhejte mě kontaktovat e-mailem na info@katarinabestr.cz nebo vyplněním kontaktního formuláře ZDE>>

Na FB mne najdete ZDE >>

Nenasazujte veterinární preparáty ENERGY svévolně. RENOVET a REGAVET patří mezi hlavní produkty Pentagramu a při jejich podávání se může vyskytnout reverzní reakce, proto se musí podávat velmi opatrně.

Přeji nám všem, ať  vnímáme co nejvíc každodenních zázraků.

Děkuji Lence za skvělou péči , přesné dodržování rozpisu a  možnost zveřejnit příbeh Dolly.

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře