Jak jsem potkala „PÁR SNŮ“.

Dnes bych vám ráda představila pár, který jsem pojmenovala PÁR SNŮ.

Znáte ten pocit, když potkáte starší manželský pár, který se drží za ruce, usmívají se na sebe, manžel pohladí ruku své partnerky a otiskne ji na ní polibek?

Přesně takhle vnímám spolupráci KOROVETU a ETOVETU.
Krásně se doplňují a přináší zvířeti radost ze života. Radost, vytaženou z hloubi jeho duše.

Obyčejnou a tak vzácnou radost z přítomného okamžiku TADY a TEĎ.

Oba preparáty mají i léčebné účinky, o kterých se dočtete na konci článku. Ale zpět k našemu “ PÁRU SNŮ „

Velmi ráda podávám tuhle dvojici u stárnoucích zvířat.

Etovet zažehne jiskru a Korovet ji doručí, jako spolehlivý přepravní partner do celého těla.

Když vidím, že má 12letá Anička začíná být bez nálady a je více spící než bdící ( v jejím věku už ani není divu ), ale přece jen bych byla ráda, aby si užila ještě pár veselých let, protože stáří neznamená být spící Honza za kamny, popadnu můj PÁR SNŮ, který aplikuji 3 týdny.

A z Aničky se vyklube ten šašek dřímající v duši a vidím na ní, že každičký její krok, pohled, pohyb je plný veselosti a štěstí z přítomného okamžiku. Je plná síly, jistoty, sebedůvěry a důstojnosti.

Miluji tenhle krásný PÁR SNŮ.

Malé doporučení na závěr:

Korovet je preparát z hlavní řady pentagramu Energy, a pokud s ním nemáte zkušenost, nepodávejte ho svévolně. I když je regenerace cesta za zdravím, vždy je zapotřebí zvážit celkový zdravotní stav zvířete. Proto mě kontaktujte ZDE, jsem tady pro Vás a Vaše zvířátko.

Přeji nám všem, aby jsme se naučili mít radost z přítomného okamžiku jako naši zvířecí přátelé. Proto žijme TADY a TEĎ. Je jedno, co bylo včera a taky, co bude zítra. Pouze dnešek je důležitý.

 

A ještě trocha slíbené teorie na závěr.

KOROVET

Stimuluje srdce, cévy, tenké střevo a hormonální systém.Napomáhá správnému prokrvení všech částí těla.

Ovládá veškeré transportní funkce v organismu, jako jsou nervové impulsy, přesun živin ze střeva do tkání a dále do cév, transport přes buněčné membrány a přesun informací ke tkáním prostřednictvím hormonů. Korovet jde cestou zvýšeného přísunu živin také aktivuje sníženou funkci žaludku, slinivky a sleziny. Preparát tak pomáhá zvířatům s křečemi, tiky a epilepsií jakéhokoliv původu.

Používá se také bezprostředně po infarktu srdce a mozkové příhodě. Podává se zvířatům s chronickými záněty žaludku, sleziny a slinivky. Pomáhá i při těžkých infekcích, které postihují krev, jako jsou psinka, kočičí aids nebo leukémie.
Navíc podporuje psychiku při onkologických onemocněních a celkově tlumí u zvířat agresi a navozuje radost ze života.

ETOVET

Ovlivňuje především psychiku zvířat. Působí na tlumivá mozková centra a míšní a autonomní nervový systém. Díky tomu zvyšuje schopnost koncentrace zvířete a způsobuje jeho zklidnění. Celkově také zvyšuje jeho výdrž a vytrvalost.
Etovet je vhodný na zklidnění při rušivých vlivech, jako je například cestování, bouřka nebo hluk od pyrotechniky při silvestrovských či jiných oslavách.
Obecně pomáhá zklidnit hyperaktivní a nesoustředěné chování a zvířata se díky němu dokáží lépe koncentrovat.
Posiluje také jejich dlouhodobou paměť.
Preventivně jej lze podávat pro zlepšení mentálních schopností zvířete, jako je učení, koncentrace a stařecká demence.

S láskou a radostí v srdci

 

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře