Telefon

+ 420 739 738 890

E-mail

info@katarinabestr.cz

Otevírací doba

po - ct: 9-17 hod, pa - ne: dle tel. domluvy

Přemýšlela jsem, jak Vám nejlépe ukázat účinky bylinných preparátů Energy pro zvířata.

Napadlo mě se s Vámi podělit o případy mých pacientů a majitelů, kteří souhlasili se zveřejněním jak samotného případu, tak i fotografií zvířátka.

Seznam použitých preparátů neuvádím záměrně, nebo je uvádím okrajově. Ne proto, abych něco tajila, ale každé zvíře má jiné příznaky, a také volba preparátů na tu samou nemoc nemusí být pokaždé stejná.

Dalším důvodem je to, že preparáty se nepodávají podle příbalového letáku, ale podle vyhodnocení příznaků v pentagramu podle tradiční čínské medicíny. Navíc dávkování preparátů by mělo být opravdu velmi pečlivě zváženo, abychom se vyhnuli reverzní reakci. Reverzní reakce je z pohledu regenerace zdraví v pořádku, ale může majitele vystrašit. Proto píšu své kúry tak, abychom se těmto reakcím vyhnuli.

[content id=1642][/content]

Hlášení stavu zvířátek si zapisuji do jejich karet.

Dle hlášení stavu majitele zvířátka buď preparáty vyměníme – i to se někdy může stát a to z toho důvodu, že aplikace preparátu nám může odhalit další problém v organismu, o kterém majitel netušil. Nestává se to často, ale vždy na to své klienty upozorňuji. V případě potřeby si se svými klienty píšu nebo telefonuji tak často, jak je zapotřebí.

[content id=1650][/content]

Na druhé straně se ale velmi často stává, že jeden preparát dokáže pomoci na mnoha úrovních a vyléčí i jinou nemoc.
Jak probíhá samotná konzultace se můžete dočíst ZDE >>

Ke každému životu mám velmi velkou úctu, a proto volba preparátů není jen o vyhodnocení příznaků, ale taky o nacítění se na samotné zvířátko a jeho majitele. Často se mi stává, že při regeneraci zdraví zvířátka vidí majitel účinky a rozhodne se regenerovat se svým miláčkem.

A tohle byl taky případ atopického ekzému malého Francouze a jeho milé majitelky. Vidíte sami, že zvířata jsou velmi často zrcadlem našich nemocí.

Ložisko Atopického ekzému na kůži

Když mě majitelka oslovila, dotazovala jsem se jí na mnoho věcí, krom příznaků, které zvířátko má.
Po vyhodnocení příznaků jsem sestavila regenerační kúru, kterou jsem rozepsala po dnech a týdnech, včetně pauzy, pro zvíře i majitele.

Nosnými preparáty u potíží s kůží jsou Regavet, Renovet a ostatní preparáty. Oba začali užívat preparáty současně.

Výsledky zlepšení na sebe nenechali dlouho čekat. Po třech dnech aplikací předepsané kúry.

[content id=1655][/content]

Samozřejmě tohle není konečná fáze, tohle jsou výsledky regenerace po prvních dnech užívání a v regeneraci zdraví je zapotřebí pokračovat, ale Guliverovi se velmi ulevilo a příznaky atopického ekzému, které měl několik dlouhých let, se zmírnily a malý Francouz začíná žít kvalitnější život.

Oba pokračují v desenzibilizaci imunitního systému dle rozepsané kúry , u majitelky se navíc objevily potíže pohybového aparátu po překonaném úrazu páteře, a tak jsme regeneraci rozšířily i pro pohybový aparát, aby mohla se svým Guliverem lítat po vycházkách jak ” čamrda” :-))

Ráda bych zmínila, že Guliver je samozřejmě v péči svého veterinárního lékaře a výsledky několikaleté veterinární léčby nebyly tak úspěšné jako u regenerace preparáty Energy pro zvířata.

Považuji za důležité opět zmínit, že veterinární léčba dokáže rychle zmírnit následky nemoci, ale často neřeší příčinu samotné nemoci. Takhle je to nastavené. Ctím každého dobrého veterinárního lékaře.

Dle mých letitých zkušeností opět musím říct, že nejefektivnější léčba je celostní medicína. Spojení veterinární léčby, která řeší příznaky nemoci a alternativní léčby, která řeší samotnou příčinu vzniku nemoci.

Zlepšení stavu malého Francouze a jeho majitelky mně přineslo opět radost do života na mé životní cestě, které posláním je regenerace zdraví zvířat.

Guliver si balíček preparátů otevřel sám. Malý roztomilý Francouz :-))

[content id=1663][/content]

V případě onemocnění Vašeho zvířátka mně neváhejte kontaktovat na info@katarinabestr.cz. Nenasazujte léčbu preparáty Energy pro zvířata svévolně.

Děkuji majitelce za svolení napsat případ milého Gulivera, za skvělou spolupráci a přesné dodržování regeneračního plánu.

Na FB mne najdete ZDE >>

[content id=1669][/content]

S láskou a úctou v srdci

Katarína Bestr

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka.
Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka.
Můj příběh si přečtěte zde >>

Doporučené články