Telefon

+ 420 739 738 890

E-mail

info@katarinabestr.cz

Otevírací doba

po - ct: 9-17 hod, pa - ne: dle tel. domluvy

Klíšťata jsou má noční můra.

Když jsme pracovala jako zdravotní sesta na infekční JIP, zažila jsem mnoho případů, kdy přisáté klíště způsobilo klíšťovou encefalitidu. Tyto encefalitidy z 60% končily vigilním kómatem (hluboká porucha vědomí, při němž pacient působí dojmem, že se probral ), z 20% končily fatálně.

U zvířat jsem zažila na vlastní kůži při záchranách smrt následkem babeziózy, kterou klíšťata přenáší, a u svých zvířecích pacientů jsem řešila boreliózu i ehrlichiózu a jiné vážné postižení.
Nemoci, které přenáší klíšťata, ohrožují zvíře na mnoha úrovních. Rekce může být lokální nebo generalizovaná tj. výše uvedené nemoci a jejich celoživotní následky v podobě různých chronických onemocnění.
Klíště tudíž řadím do kategorie VELKÉ ČERNÉ NEBEZPEČNÉ.

Ale jak z toho ven?

Můžete zvíře očkovat, nanášet mu kapičky za krk nebo podat tabletku, která způsobí, že když se klíště přisaje, okamžitě ho to zabije. Mechanizmus účinku těchto tablet pro vnitřní užití je neurotoxický pro přisáté klíště.
Umíte si představit, co je to za chemický koktejl. Jistě, je to pohodlná věc taková tabletka. Jenomže má nezvratné účinky. A to mě vždy děsilo. Nesetkala jsem se s případem úmrtí zvířete po požití těchto tablet, i když kolovaly různé zvěsti internetem.

Spíš mě u těchto tablet odrazuje to, že jejich podání je nezvratné.

Podáte tabletku a děj se vůle boží. Již nikdy nezvrátím následky, které tabletka vyvolá. Nejsou to jen okamžité fatální následky, ale hlavně ty dlouhodobé – onemocnění po několika letech užívání, které si ani nedáte do souvislosti, že vznikly pravidelným podáváním těchto tablet .

Zažila jsem ale mnoho reakcí po podání kapiček za krk a taky šílené kožní reakce po nasazení obojků proti klíšťatům.
Protože s použitím těchto chemickým preparátu nesouzním, připravovala jsem si různé postřiky z aromatických bylin, které opravdu zabíraly. Ale pokaždé myslet na aplikaci! Častokrát jsem zapomněla a pak lovila klíšťata.
Velmi dobře psi reagovali na pivovarské kvasnice. Ale taky je musíte začít podávat nejlépe koncem prosince, aby zvířeti nastoupala hladina B vitamínu, který klíšťata nemusí.

[content id=1614][/content]

Přípravek je od firmy Yoggies.
Předně bych ráda upozornila, že od Yoggies nedostávám ani preparáty a ani provize za propagaci. Přípravek mne nadchnul svým přírodním složením , jednoduchou aplikací a 100% účinkem natolik, že musím říct: TO CHCEŠ!!!
Zdraví Vašeho zvířátka si zaslouží šetrný přístup i proti parazitům, jakým jsou klíšťata.

Mám tři psi a aplikovala jsem všem. Funguje skvěle. Dokonce i sousedova kočka, která je částečně venkovní a věčně ztrácela protiklíšťový obojek, ho užívá a soused už nemusí každý týden kupovat nový.
Na obrázku výrobce je vyfocena malá dóza, ale k mému překvapení mně domu přišla dóza dvakrát větší.

Takhle vypadá balení na stránkách e-shopu ZDE >>

 

Ve skutečnosti obdržíte takhle velké balení s obsahem 500 g

Složení: Cistus incanus (růže skalní) 35%, směs mletých bylin pro psy, pivovarské kvasnice, kuřecí jemně mleté maso, konopný olej lisovaný za studena, extrakt třešně Acelora, chmelový extrakt 1,5% .

Nutriční složky/kg: Přírodní extrakt z hořkých pomerančů 2000mg, vitamín B1 6000mg, vitamín B2 27mg, vitamín B3 50mg, zinek 240mg .

V dóze se nachází peletky, které se dají zamíchat do masa, pokud krmíte BARFem, a pokud preferujete granule, dají se zamíchat do paštiky a zvířeti podat.

Dávkování je podle hmotnosti, takže majitelé čivav jsou opět ve výhodě:-)).

Všichni členové mé smečky peletky pozřeli, a to musím říct, že Čmelák je extra třída na odhalení všeho, co mu zamíchám do krmiva a okamžitě to vyhazuje z misky ven. To mě vždy fascinuje, jak to dokáže.

Cena je 629 Kč, ale vzhledem k použitým surovinám je přívětivá a navíc funguje skvěle. Za celou sezónu ani jedno klíště a navíc nepodávám svým zvířatům, které miluji, chemické koktejly a nemám pocit, že je tím trávím.

[content id=1624][/content]

Chraňme všichni své zvířata jak nejlépe umíme a způsobem, s kterým souzníme.

Krásné dny, s úctou

 

Katarína Bestr

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka.
Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka.
Můj příběh si přečtěte zde >>