Telefon

+ 420 739 738 890

E-mail

info@katarinabestr.cz

Otevírací doba

po - ct: 9-17 hod, pa - ne: dle tel. domluvy

Ani nevím, jak se to vše seběhlo,a můj polštář dudlá, resp. už je celý oslintaný od 18kilového psího štěstí ze Psího štěstí.

Během jednoho roku z naší smečky odešli za duhový most Terezka a Ferdinand. Původní 4členná smečka osiřela na dva členy.
A těch 49 Ferdinandových hraček, o které tak pěkně léta pečoval a celý den je počítal a přemísťoval z jednoho pokoje do druhého, zůstaly netknuté.
V domě bylo najednou prázdno a já se rozhodla, že si zasloužím po těch letech zažít pocit, jaké je to mít štěňátko.
Mou tajnou láskou je Lojzička z chs Magama Bull, neb je dokonale ulítla, má nezaměnitelný výraz v obličeji a hned vám dá jasně najevo, co si myslí. A tyhle šílenosti já miluji. Naprosto osobitá, nezaměnitelná s velmi jasným a vlastním názorem na věc.
Tak jsem si přála štěně, nebo odrostlé štěně, i když doufat že v CHS by zůstalo štěně déle, je pošetilost, navíc v Magama Bull.
A kdo zná zákony vesmíru, tomu je jasné že jsem své přání formulovala dosti nejasně.
Místo, přeji si vydělat tolik a tolik na štěně od Lojzičky, jsem si přála pouze štěně, nebo odrostlé štěně. Své přání jsem pustila k ledu a nezabývala se ním více.
Do týdne má kamarádka sdílela fotku na FB, a  bylo vymalováno.
Odrostlé štěně s generalizovanou formou demodexu ( těžké onemocněníkůže způsobené parazitem), tzn.že kůže ve víc než katastrofálním stavu, skoro bez srsti a místo očí výhřezy slzných žláz natolikveliké, že její zorné pole byl jen malý proužek, přes který viděla svět kolem sebe.
 
Hubeňoučké bolavé tělíčko, ale z fotky byla cítit chuť žít a poznávat svět.
Naštěstí se už dávno dívám na svět srdcem a v den, kdy jsem objevila těch 18 kilo psího štěstí, se mi nevím jakým zázrakem objevila vzpomínka na FB na mou milovano u Julinku a naše první adoptiny, a bylo to jasné znamení. Anička potřebuje parťačku a my opět radost v baráku.

Bublina byla odpověď vesmíru na mé málo specifikované přání.

A jak se říká, ber nebo nech být, jsem se zamilovala do téhle krásky jménem Lotty a překřtila jsme ji na Bublinka. Bublinka je holčička zachráněná z množírny a byla v péči Psího štěstí.

Samozřejmě moje Anička se rozhodla, že bude akční a své nové sestře dost často psala a poučovala ji, jak se má buldok chovat.Psali jsme společné zážitky a posílali fotky. Chtěla jsem, aby o nás věděli co nejvíce a měli jistotu, že Bublinka bude v dobrých rukách. Protože kdo je připraven, není zaskočen.

A srdci neporučíte.

Dámy byly moc milé a posílaly mi taky Bublinky fotky. Aj jsem si je ukládala do telefonu a po večerech se na ni dívala. A koneckonců jsem si potají přála, aby už slintala na ten můj polštář.
A jednoho dne mi ve zprávě přistála fotka. Bublinka se svou dočasnou paničkou. Byla to Petra, ta Petra, která mi pomáhala redigovat text do mé knížky
Julinka Volat Domů, aneb Deník psí holčičky zachráněné z množírny,  E-book najdete již brzy na mém blogu.
Deníček jsem vydala vlastním nákladem a celý výtěžek z prodeje nám pomohl financovat kampaň Ne množírnám.
Chápete to? Po třech letech se kruh, který se uzavřel smrtí Julinky a odevzdáním petice do Parlamentu , opět otevřel na jiné úrovni. Dokonce Julinka ke mně přišla 11.8. a Bublinku jsem si adoptovala 13.8. s rozdílem tří let a společným činitelem byla Petra.

To je dost znamení.

A já, už když jsem napsala svou první zprávu Psímu štěstí, jsem ve svém srdci cítila, že jsme na správném místě, ve správný čas, dělám správnou věc. Po nocích, jak jsem nemohla spát a pořád na Bublinku myslela a přála si ji mít doma, listovala jsem na FB stránkách Psího štěstí.
Tak tohle odrostlé štěně ze Psího štěstí i v téhle chvíli oslintává můj polštář a vůbec mi nevadí, že na něho ulehnu, a klidně si myslete, že jsem prase, ale je to tak..
A protože mám mnohaleté zkušenosti s homeopatickou léčbou psů, která je mou velkou vášní, začala jsem přemýšlet, jak budu postupovat, které preparáty ( najdete zde ) nasadím, a jak bude vypadat finální kúra vedoucí k uzdravení.
Po návštěvě veterinárního lékaře, kterému s oblibou říkám pan Božský, jsem nasadila k veterinární léčbě homeopatickou kúru a regenerace Bublinky začala.
[content id=146][/content]

Víc o Programu regenerace zdraví  najdete  v mém eBooku zdarma >> zde

Co jsem na regeneraci použila? najdete v článku ZDE >>

Z utrápeného pejska se stala princezna. Veterinární léčba v kombinaci se správně nasazenou homeopatickou léčbou a následným preventivním homeopatickým programem pomohla Bublince žít spokojený a šťastný život.

A teď at za mne mluví fotky, jak s oblibou říkám…..člověče čum, jak jsem krásná…..

V případě, že chcete řešit konkrétní problém, neváhejte mne kontaktovat ZDE, jsem tady pro Vás a Vašeho zvířecího přítele.

 

 

Katarína Bestr

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka.
Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka.
Můj příběh si přečtěte zde >>

Doporučené články