Strašák jménem DEMODEX

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o zkušenosti s Demodexem.

O demodikóze toho najdete v dnešní době na internetu opravdu mnoho. Když jsem se zamilovala na stránkách Psího štěstí do Bublinky, měla generalizovanou formu demodikózy, tzn. úplně, ale úplně všude měla postiženou zarudlou tkáň, od hlavy až k patě.

Opravdu k pláči. Ale protože srdci neporučíte – a v mém případě už vůbec ne, já v ní viděla krásku, která mně okouzlila na první pohled.
Věděla jsem, že Demodikózu zvládneme, protože jsem už měla zkušenosti z předchozích adopcí s přípravkem Immuneregen . Funguje skvěle, na mnoho věcí, a dokáže i s totálně zničeným psem z množírny udělat zázraky. Ale tohle jsem nečekala.

Pomohl mi nespočetněkrát u zachráněných psů z množírny, ale psa s tak rozsáhlou formou postižení demodexem jsem jednak nikdy neviděla a ani nikdy neměla.

Demodikóza (hovorově červená prašivina) je problém imunitního systému. Ona ta potvora není vyhraněná pouze na psy z množíren, teoreticky se může rozvinout u kteréhokoliv psa. Trudník - původce demodikózy je roztoč, který se může vyskytnout v srsti  BĚŽNĚ a přežívat v nějaké latentní ( spící ) formě.

V případě stresu, nebo nějaké nemoci – obecně tedy u zvířat se sníženou imunitní odezvou si s tím ďábelským roztočem zvíře nedokáže poradit, a začíná Demodikoza.

Říká se , kdo je připraven není zaskočen.

Immuneregen jsem pro ni měla doma předem nachystaný a byla jsem tedy připravena fakt dobře.

 V případě Bublinky jsem ale zaskočena byla. Nezaskočila mně samotná Demodikóza, ale absolutně rychlý účinek Immuneregenu a tak rozsáhlá proměna za dobu pouhých 39 dnů.

A jak jste už asi poznali, jen tak něco mně nepřekvapí, a nevyrazí mi dech, ale v případě Immuneregenu se tentokrát stalo.

Dnes za sebe nechám mluvit fotky. 

Immuneregen najdete na stránkách www.prozdravazvirata.cz  ZDE >>

Dávkuje se běžně 1g/ na 10kg živé váhy denně, Bublinka užívá dávku 3 g/kg/den, kvůli generalizované formě Demodikózy.
Zakoupením Immuneregenu, a zasláním na adresu Psího štěstí můžete tedy v mnoha případech pomoci více než významně.

Psí štěstí najdete na FB ZDE >>

Webové stránky najdete ZDE>>

Adresa jen pro jistotu ať nemusíte hledat : Psí štěstí, PO BOX 38, 140 02 Praha 42

Před začátkem podávání Immuneregenu

Fotky zdroj: FB Psí štěstí

Fotky zdroj: FB Psí štěstí

Stav po 8 dnech podávání Immuneregenu.

Kůže se krásně zklidnila, některá místa začínají zarůstat a některá jsou již zarostlá. Na krku měla Bublinka tvrdý podkožní útvar, cca velikosti skleněné kuličky, který byl celý zarudlý. To se jí zmenšilo za těch 8 dnů užívání na téměř nehmatnou velikost. Celkově jí ty oči tak už tak nehnisají

Stav po 39 dnech užívání Immuneregenu.

Kontrolní vyšetření – seškraby negativní, bez přítomnosti Trudníka. Pokračujeme v koupelích a podávání Immuneregenu, po dalších seškrabech, které budou za 5 týdnů, pokud budou negativní, konečně budeme moci přistoupit k plánováné operaci vyhřezlých třetích víček obou očí.

Moje Bublinka rozkvetla jako růže, povahou je buldok a to se na nedá svítit. Je umanutá a tvrdohlavá, jako její sestra Anička. Samozřejmě, že ji Anička naučila všechno špatné, co jen mohla. A jako správný buldok, se nejradši válí s Aničkou v posteli.

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře