Případ rozřezaných prstů

Pamatujete si na článek Jak Pepi kouzlo Cytovetu poznat chtěl, kde jste účinky preparátu viděli přímo při traumatickém poranění?

Ráda bych Vám dnes ukázala, jak preparáty mohou pomoct i Vám při traumatickém poranění.

Vrátila jsem se domů z práce a manžel mi hlásí, že si rozřezal prst při manipulaci s úhlovou bruskou. Očekávala jsem standardní poranění, ale když mi manžel prst ukázal, bylo mi okamžitě jasné, že šití na chirurgii nás nemine.


Teorií mého manžela je, že lékař je od slova LEKATI, a žádná návštěva chirurgie a následné šití se konat nebude. Jako bývalé zdravotní sestře mi bylo jasné, že tak hluboké poranění bez šití může s sebou nést rizika zánětu, už jen ze samotného způsobu poranění.

A když se okraje rány nesešijí k sobě, může hrozit opravdu sepse.

Manžela jsem obeznámila ze všemi riziky, které by mohly nastat, kdyby se rána zanítila a slíbil mi, že pokud se rána nebude hojit tak, jak má, chirurgii navštíví.

Věřila jsem v to, co dělám.

Věřila jsem v mé letité zkušenosti, které s léčbou mám.

No vždy mám na mysli i to, že každý organismus, zvířecí i lidský je jediněčný, tak jak samotná reakce na léčbu.  

Že každá duše si přijde na tuhle Zemi pro nějakou zkušenost, a proto vždy přistupuji i skrz své letité zkušenosti ke každému pacientovi s velkou pokorou k jeho onemocnění samotnému.

Jsou případy, kdy je lékařský zásah důležitý a následná regenerace zdraví pak může pokračovat bylinnými preparáty. A taky vždy respektuji volbu každého člověka, protože naše intuice nás nikdy nezklame a vždy ví, co máme dělat.

Část mého mozku zdravotní sestry bila na poplach. Ale větší část mého mozku říkala, že přece už mám zkušenosti i s horším poraněním u zvířat a taky lidí a věřím, že mi i tentokrát vytrhnou preparáty Energy trn z paty.

Pavlovi jsem prst ošetřila výplachem Imunovetu, následně kašičkou Imunovetu a Cytovetu. Vnitřně jsem mu nasadila preparáty na hojení ran a proti zánětu, které působí na principu přírodních antibiotik. Preparáty užíval vnitřně po celou dobu, než se prst nezahojil i bez šití.

Otevřenou ránu jsem převazovala dvakrát denně a prst mého manžela se nádherně zahojil i bez chirurgického zásahu a šití.

Po prvním převazu jsem věděla, že to zvládneme.
Léčebná síla preparátů Energy mě pokaždé překvapí a fascinuje.

První převaz po 24 hodinách. Okraje hluboké rány se krásně k sobě stáhly.

Po  dvou týdnech pravidelných převazů a aplikací preparátů lokálně i vnitřně

A protože jak se říká, jaký šel, takovou našel :-)), v práci jsem si odřezala kus svého prstu taky. Asi nějaká podvědomá manželská sounáležitost:-)

Postup léčby jsem volila stejný a posuďte dle fotek sami, jak se můj prst krásně zahojil.

Prst po 48 hodinách

Po 5 dnech

Nepřestávejte věřit svému vnitřnímu hlasu a intuici, která nás vždy vede správným směrem.

Pamatujte, regenerace zdraví je cesta. Někdy je přímá a krátká a někdy delší a klikatá. Pokaždé ale vede do stejného cíle jménem ZDRAVÍ.

V případě jakýchkoliv zdravotních problémů ze svým zvířecím miláčkem mě neváhejte kontaktovat mailem na info@katarinabestr.cz.

Kontaktovat mě můžete i na Facebooku, najdete mě ZDE >>

Přeji nám všem krásné dny plné slunečných paprsků a POZOR NA PRSTY :-))

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře