Princip fungování Metamorfní techniky – Motýlích masáží na zvířata .

Doteky, které přináší úlevu

Když jsem poprvé aplikovala Motýlí masáž u zvířete, věřila jsem v její sílu. Ne náhodou jsem se ocitla u Jitky Třešňákové na kurzu.

Okolnosti mé účasti byly trochu hektické a přihlášku jsem odeslala doslova pár dní před zahájením kurzu. V hloubi duše jsem cítila, že tyhle dveře musím otevřít. Že má badatelská duše, která ctí život samotný bude nasávat informace jako houba.

O Metamorfní technice jsem si přečetla spoustu informací. Všude jsem našla pouze informace a recenze o aplikaci lidem. Velmi intenzivně jsem cítila, že se dopracuji k tomu, co potřebuji znát. Mými klienty jsou zvířata a ruka v ruce se zvířaty jsou to i jejich majitelé. Za léta praxe mé poznání vedlo k tomu, že zvířata jsou často zrcadlem onemocnění svých majitelů.

Největší část mým malých pacientů jsou psi. Psi zachránění z množíren, psi, které nikdy nepoznali nouzi a narodili se v chovatelských stanicích a majitelé je milují a zachází s nimi výborně.
Psi nalezení, odložení, štěňátka, psi s minulostí i bez ní. Náhody neexistují a často je cesta onoho psa už předem určená. I cesta štěňátka.
Zvířata si své majitele vybírají dlouho předtím, než člověk ví, že dané zvíře bude jeho součástí. Každé zvíře má svůj úkol. Není nikterak komplikovaný, a přece je tak důležitý.

Pro tohle volání mám i svůj vlastní název: Fenomén volání Psí duše.

Úkolem zvířat je provázet nás po naší cestě. Činit nás šťastnými svým bytím a naučit nás jednoduše být tady a teď, žít v přítomnosti a plném potenciálu.

Psi dobrovolně rádi přebírají energie a energetické bloky, které máme. Naladí se na naši vlnu bytí a často, aniž bychom si to uvědomovaly s námi komunikují myšlenkami. Jistě to znáte. Pomyslíte si, že byste mohli jít se svým parťákem ven, a váš pes už stojí u dveří. Vnímají naše energie a ztotožní se s nimi.

Psychosomatické vazby psa na jeho majitele vidím u svých klientu docela často. Mnohdy cesta ke zvířeti vede skrz jeho majitele a opačně. Proto jsem hledala jemnou harmonizační techniku, která uleví zvířeti a zároveň i jeho majiteli.

Metamorfní technika nás navrací do plného potenciálu bytí. Plný potenciál bytí je, když se cítíme ve svém středu pevně ukotvení, s respektem k sobě sama a svým potřebám. Když to nejdůležitější, co vnímáme je naše bytí, které činí šťastným nás, lidi i zvířata kolem nás.

Je to stav uvědomění JÁ JSEM.

Dosáhnout plného potenciálu bytí je pro lidi často nelehký úkol.

Zvířata se snaží být ve svém plném potenciálu bytí každý den.

Pokud je vazba mezi majitelem a zvířetem silná, splynou v jedno energetické pole, a dojde k výměně informací.

A protože zvířata rádi a zcela dobrovolně přebírají mnoho našich energetických bloků na orgánech se může stát, že onemocní i samotné zvíře, i když o něho pečujete jako o sebe, mnohdy i lépe.

Aplikací Metamorfní techniky zvířeti, se často uleví i jeho majiteli a opačně.

PŘÍKLAD Z MÉ PRAXE.

Zavolala mi majitelka štěňátka Yorkšírského teriéra jménem Lilly, že štěně, když odejde paní z domu do práce, velmi často pláče, je neklidné, i když její partner, který pracuje z domu je v bytě přítomný, štěně pláče u dveří za svou majitelkou celý den.

Doporučila jsem malé Lilly podávat Virovet s Etovetem, a majitelka se následně chtěla objednat své štěňátko na aplikaci Metamorfní techniky, protože podle popisu chovatele, odkud si štěňátko kupovala bylo vše naprosto v pořádku, chovatelskou stanici majitelka dobře znala i podmínky chovu. Než jsme ale našli vhodný termín, najednou mi přišla myšlenka a já se zeptala: A jak jste na tom Vy?

Majitelka se rozplakala tak žalostným pláčem, že má druhá otázka, která měla znít: Jak snášíte odloučení od pejska Vy? Byla v tu chvíli bezpředmětná. Majitelka, aniž bych žádala najednou popsala své trauma z dětství, kde každé odloučení od matky, byť na pár hodin byl pro ní, šílený stres a proplakala celé hodiny u dveří ve školce a pak u babičky, protože maminka majitelky byla samoživitelka…

Nebylo třeba víc slov. Metamorfní technikou jsem opakovaně ošetřila majitelku za přítomnosti jejího štěňátka. Opakovaná aplikace Motýlích masáží pomohli překonat majitelce hluboko ukryté trauma z odloučení, které myslela, že má v sobě dávno zpracované. A krásně ji to zrcadlila malá fenka Lilly.
Po první aplikaci Metamorfní techniky u majitelky, se fenka Lilly zklidnila natolik, že na druhý den majitelka odjela do práce a malá fenka spokojeně bez pláče na svou majitelku čekala doma. Štěňátku jsem ale ponechala kombinaci Virovet a Etovet, protože jsem vnímala, že podávání preparátů ji krásně doladí.

Tyhle chvíle spojení majitele a jeho zvířete vnímám jako posvátné svou dokonalostí.

Ve svém srdci cítím hluboký respekt k procesu samotnému, a s pokorou a láskou v duši děkuji Vesmíru za možnost, přispět svým obyčejným bytím životu samotnému.

Opačným příkladem je, když plný potenciál chce ovládnou člověk samotný. Ctím životní cestu každého jednoho člověka.

Ráda bych ale vysvětlila, čím se, byť nevědomky mi lidi účastníme. Plný potenciál u zvířat i každého člověka začíná samotným početím.

Početí, z hlediska energetického je dle mého vnímaní velmi posvátná událost, kdy dojde k velkému třesku. Plný potenciál početí u zvířat se děje výběrem vhodného protějšku, samce a samice, které mají geneticky materiál vhodný k přežití druhu. Velký třesk / chcete li páření/ se děje u zvířat v intimitě dvou jedinců, který pudově vnímají že jsou vzájemně vhodný na přežití svého druhu.

V případě, že genetický materiál není energeticky vhodný a silný na přežití druhu, ze spojení mláďata nevzniknou. V případě, že je ve vrhu slabý jedinec, matka ho buď zabije, nebo přilehne, protože intuitivně ví, že mládě je slabé a života neschopné, nebo trpí nějakou nemocí, která by ho ohrožovala v budoucnu a mládě tudíž instinktivně ho zneškodní.

Samotné páření, porod a následná výchova mláďat probíhají pořád v soukromí, a bez zásahu zvenčí. Takhle funguje příroda, která ví, co dělá, protože stejně jako zvířata je vysoce inteligentní a moudrá.

Z pohledu chovatelství, samozřejmě chápu, že se chovatelé snaží dané plemeno vylepšit nebo ozdravit chov.
Ráda bych ale osvětlila, jak nevědomky často způsobujeme onemocnění vlastních odchovů, jen proto, že se nezamyslíme nebo snad ani nevíme, jak funguje plný potenciál bytí.

K výběru jedinců vhodných ke krytí dojde rozhodnutím člověka, pokud mezi jedinci nepřeskočí jiskra, umíme to my lidi zařídit, aby ke spojeni došlo buď pomocí obou jedincům fyzicky/ držením / nebo inseminací. Štěňata se rodí někdy císařským řezem, fenu od štěňat oddělíme, aby je fena nezalehla a snažíme se piplat i slabá štěňata, aby přežila.

Zasahujeme do výběru jedinců, účastníme se krytí, oddělujeme feny od štěňat. Snažíme se manipulovat se vším. Z pohledu chovatelů tohle jednaní chápu a nikomu nic nevyčítám. V pozdějším věku se pak u narozených zvířat mohou vyskytovat různé onemocnění, kdy marně pátráme ve výsledcích genetických testů rodičů a říkáme si, vždyť jsme vybírali jedince ke kryti tak pečlivě.

Mnohdy jsou onemocnění u zvířat nejasné etiologie a zbývá nám jen kroutit hlavou a často nám zbydou oči pouze pro pláč. I v těchto případech lze věci napravit, nebo předcházet nežádoucím účinkům našeho jednání. Co člověk “pokazil” může i člověk napravit.

V případě, že chováme zvířata, které jsme z jakýchkoliv důvodů nucení krýt inseminačně, vybíráme cíleně protějšek pro naši fenu, protože chceme vrh konkrétní barvy, která se už téměř nevyskytuje, můžeme Metamorfní technikou harmonizovat i březí fenu, bez poškození plodu.

Metamorfní technikou se dají ošetřovat jak male děti narozené císařským řezem, tak i štěňata, které se rodili rovněž císařem, štěňata, které se rodili velmi těžko a byla u nich nutná krátká resuscitace, těžké porody, vystresované feny, to vše jsou energetické bloky, které se ukládají do základní matrice každého živého tvora.

Tyto matrice se následně při vývoji ukládají do kořenových nervů podél páteře. Proto lze všechny informace přečíst z páteře každého jedince. U lidi na reflexních zónách páteře na chodidlech, rukách a hlavě a u zvířat přímo na páteři.

Tyhle energetické bloky dokážeme zharmonizovat natolik, že nastartujeme samoléčebný proces organismu a energetický blok se rozplyne, nebo přestane ohrožovat zdraví našeho zvířete a zvíře bude žít plnohodnotný a důstojný život.

Metamorfní technika se dá aplikovat u všech zvířat, břežích samic, všech vrhů a následně i nemocných jedinců.

Kráčejme vedle svých zvířecích přátel jako partneři. Respektujme jejich duše, protože jsou tím nejlepším darem, jaký nám příroda dala.

S úctou, láskou a respektem k životu samotnému,

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře