Když se ti děje dobro, pošli ho dál…

Znáte zvířecí hospic Psí cesta František?

Vede ho paní Jana Hrstková, která pečuje o zvířátka na jejich poslední cestě. Doslova je připravuje na cestu za duhový most.

Přesně ví, kdy nastane ta chvíle a kdy je čas zvířátko připravit. Chvíli, kdy Váš zvířecí parťák musí odejít, nemá nikdo rád. Co si budeme povídat.

Pokaždé, když čtu příspěvky paní Jany o posledních přípravách zvířátka na cestu DOMŮ do světla, zhostí se v mém srdci neuvěřitelně velká pokora a úcta k této krásné bytosti, kterou Jana Hrstková je.

Když se podíváte na stránky hospicu Psí cesta František ZDE >>, každý jeden článek i příspěvek na FB je plný lásky.

Lásky ke zvířecím seniorům a nemocným zvířatům.

S každým jedním příspěvkem paní Jany souzním celým srdcem, a tak jsem se rozhodla, že paní Janě, pokud přijme mou pomoc, pomůžu.

Z každého prodaného eBooku Julinka volat domů, který najdete ZDE>>, putuje 90 Kč na transparentní účet Psí cesty František.

Paní Janu jsem ještě oslovila, zda by přijala i pomoc s preparáty ENERGY pro zvířátka.
Její odpověď mě moc potěšila, slovo dalo slovo a zabalila jsem paní Janě celou veterinární řadu preparátů ENERGY.

Po mailové komunikaci mi paní Jana sdělila diagnózy, které se u ní nejčastěji vyskytují, a dala jsem se do psaní regeneračních, ale i preventivních kúr.

Což mi připomnělo, že ještě paní Janě musím napsat ucelenou kúru na problémy s pohybovým aparátem.

Poprosila jsem ještě pana Lukáše Ardena- managera veterinární divize ENERGY, který je odborník na regeneraci koní, a za ENERGY přislíbil paní Janě pomoc taky, protože spotřeba preparátu pro zvířátka je veliká.

FB stránky Psí cesty František najdete ZDE >>

Pokud chcete hospicu přispět, číslo transparentního účtu najdete ZDE >>.

Seznam materiální pomoci najdete ZDE >>

Zvířecímu hospicu Psí cesta František můžete pomoct i svou prací. Jen se nezapomeňte předem s paní Janou domluvit mailem, který najdete ZDE >>

Nezapomínejme, že pokud se ti děje dobro, předej ho dál. Věřím, že každý z Vás nečekané dobro na své životní cestě zažil a předal ho dál. A pokud jste váhali, kam to dobro poslat, zkuste zvířecí hospic Psí cesta František.

Mějme všichni krásné dny a posílejme dál co nejvíc dobra.

S úctou

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře