Kdy použít u zvířat NUTRIVET

Minulý týden proběhla na mých FB stránkách Regenerace zdraví zvířat  >> soutěž o Nutrivet.

O Nutrivetu se dočtete i v mém eBooku ke stažení zdarma ZDE>> s názvem

6 rad jak udržet svého psa zdravého po celý rok

V eBooku krom rad pro Vaše zvířátko najdete i tipy, jak využít preparáty pro vlastní potřebu v každodenním životě.

Ráda bych Vám o tomhle poměrně novém preparátu napsala. Kdy ho užívám a jak jsem s ním spokojená.

Co je Nutrivet a jak působí.

Nutrivet je novinkou mezi veterinárními preparáty, ale jeho skvělé účinky mě uchvátily. Než se začal Nutrivet vyrábět, užívala jsem pro svá zvířata lidský preparát z Energy Vitaflorin.

Chemické pochody v organismu mají na starosti enzymy, které ovlivňují povahu a rychlost mnohých biochemických pochodů v organismu zvířete. Vitamíny, minerály a správné cukerné složky jsou potravou pro enzymy, aby udržely organismus zvířete v chodu 24 hod.denně.

Považuji ho za velmi důležitý startér enzymů.

Udělala jsem si takový malý test, rozdělila jsme klienty na ty, kterým jsem k regeneraci nemoci nedoporučila Nutrivet, a na ty, kterým jsem od začátku nemoci  Nutrivet podávala.

Zregenerovaly se obě skupiny pacientů, ale s Nutrivetem jsou má zjištění následovná:

Akutní onemocnění

Respirační, trávicí potíže, poranění kůže, akutní operace, prostě pro všechny akutní stavy je průběh regenerace daleko rychlejší a zvířata zvládají i stres z akutního postižení lépe. Lépe se se změnou situace vypořádají a fyzicky je doba regenerace rychlejší cca o dva až tři dny, záleží na kondici a věku zvířete.

Chronické onemocnění

Chronické nemoci jako selhávání ledvin, srdeční nedostatečnosti, záněty střev, chronické kožní onemocnění je průběh mírnější, lépe řečeno prodlužuje se interval, kdy v chronicitě nastane akutní atak.
U chronicky nemocných pacientů je kouzlo Nutrivetu právě v tom, že nevyčerpává natolik zvíře a ono zvládá s nemocí žít s jakousi lehkostí. Prostě klienti mi píšou u chronických onemocnění: „Díky bohu, už tak dlouho máme klid, že to nechci zakřiknout.“Nádherné výsledky mám s Nutrivetem u zánětu střev.

Kožní nemoci

Na akutní i autoimunitní onemocnění jako meziprstní cysty demodykóza, hot- spoty, bakteriální záněty kůže, změny na kůži při Cushing syndromu působí krásně a je absolutně geniální.
Tady je ale zapotřebí dlouhodobější podávaní, aspoň 4 až 5 třítýdenních dávek a ideálně s měsíčními pauzami zařadit do jídelníčku celoročně.

U meziprstních cyst dle referencí klientů mám vypozorováno, že cysty se přestaly objevovat.

Zvířecí senioři


Starým zvířatům dodává vitalitu, chuť do života a takovou tu štěňátkovskou hravost i ve vysokém věku.
Podporuje výborně účinek Korovetu u starých zdravých zvířat. Životní jiskra u podávaní Korovetu stoupne o 100%.

O Korovetu a Etovetu a jeho účincích na staré zvířata jsme psala v článku „Pár snů“, který najdete ZDE >>.

Pokud přidáte opět ale dlouhodobě Nutrivet, životní jiskra se zvedne na 170% a vydrží déle.
U starých senilních a zdravých zvířat při podávání kombinace Korovet, Etovet a Nutrivet zrychlí návrat do normálu. Zvíře je dřív orientované a senilita a zapomínaní se, jak ráda říkám, vypaří do éteru .

Onkologické onemocnění

Nutrivet posiluje skvěle zvíře při onkologických nemocech, při chemoterapii a následně po chemoterapeutické léčbě. Zvíře mělo i během klasické chemoterapie nasazenou kombinaci preparátu Energy pro zvířata, který jsem doplnila o Nutrivet.

Měla jsem v regenerační péči pejska, který byl po chemoterapii vyhublý na kost a odmítal žrát. Něco málo potravy si vzal od majitelky, která ho krmila z ruky. Velmi často se řídím intuicí a v tomhle případě jsem cítila, že Nutrivet významně pomůže.Bylinné preparáty Energy pro zvířata spolu s Nutrivetem byly poslední šance, jak zachránit zvíře před milosrdnou eutanázií, kterou veterinář doporučoval.

Tady jsme nasadila na první týden nasadila pocitově 3násobnou dávku denní dávky Nutrivetu tj. 6 tobolek, 3 ráno a 3 večer. Pes po 24 hodinách si sám začal říkat o jídlo, velmi rychle začal regenerovat až natolik, že veterinář kroutil hlavou, že to ani není možné. Krevní testy jsou nádherné, zvíře je zregenerované, vitální a majitel je šťastný. Pes přibral za dva měsíce krásná 4 kila.

 

Chovná zvířata a pracovní psi.

Pracovní psi trpí stresem a stres je imunosupresivní. Nutrivet udržuje ve skvělé kondici tělo i mysl. U pracovních plemen je na místě podávat Nutrivet pravidelně celoročně. Podávat vždy tři týdny a měsíc pauza. Celý rok. Jejich organismus se tak brzy neopotřebuje.

U chovných jedinců při problémech se zabřezáváním je jeho účinek nádherný. U vrhů, kde se vyskytovala pravidelně 2-3 štěňata s nějakou vrozenou vadou- rozštěpy páteře, nedovyvinuté plody – se po Nutrivetu tyto problémy vytratily. Doporučuji ho dávat u krycích psů celoročně s měsíčními pauzami, aby si tělo nezvyklo.

V letních měsících nechávám pauzu dva až tři měsíce.U krycích psů proto, že kryjou skoro celoročně. Cítím tam právě lepší dozrávání spermií a dle reference klientů se zvýšilo i množství štěňat v průměru o dvě zdravé mimina ve vrhu.

A u fenek jako příprava na krytí podávat cca dva měsíce před krytím velmi intenzivně, a to ve zvýšené dvojnásobné dávce s pauzami samozřejmě. Podávat během celé březosti také s pauzami.
U fenek, které rodí císařským řezem, je následná pooperační regenerace doslova blesková. Štěňátka jsou od prvních dnů velmi vitální a životaschopná. Fenky, které po krytí nezabřezávaly, měly dlouhodobě po Nutrivetu krásné a vyrovnané vrhy, dle referencí chovatelů.

Výstavní jedinci


Po užívání Nutrivetu je u jedince nádherná srst a krásné oči a mám pocit ze své vlastní zkušenosti, že Nutrivet snad zvyšuje uvědomění zvířat o své důstojnosti.

Zvířata zachráněné z množíren

Každý, kdo si někdy adoptoval zvíře ze špatných podmínek, ví, že cca od třetího měsíce, kdy se zvíře uklidní a adaptuje nové podmínky, se začnou pomalu ale jistě trousit malé potíže, které můžou vyústit do velkých problémů. Není to samozřejmě pravidlo, je to ale ve většině případů. Dává to ale logiku.
Zvíře dlouhodobě několik let strádalo, nedostávalo kvalitní stravu, ale stres a boj o přežití ho tzv. „udržovaly pohromadě.“ V Nutrivetu zvíře dostane okamžitě to, co potřebuje.

Vitamíny, minerální látky a složky, které mu rozhýbou tvorbu enzymů a biochemických pochodů správným směrem, vyčerpaný organismus nasaje první týdny z preparátů jako kytka, která už dlouho nebyla zalitá. Zvíře vykvete pod rukama jako růže.
Proto u zvířat z těchto podmínek je nasazení dvojnásobné dávky skvělou volbou.

Z vlastní zkušenosti s těmito zvířaty mohu potvrdit, že díky Nutrivetu nemoci, které přišly, a že jich nebylo málo, zvíře překonalo s jakousi větší lehkostí. Nemoci se neměly šanci vyvinout do chronické fáze. Jak přisly, tak pěkně díky Nutrivetu velmi rychle odešly.

O Nutrivetu a jeho účincích bych mohla psát nekonečně dlouhý román. Spektrum jeho účinku je poměrně široké. V článku je uvedeno jen pár příkladů. Nutrivet si zaslouží stejně jako Cytovet samostatný eBook, který pro Vás chystám v blízké budoucnosti napsat.

Z mé zkušenosti bych zařadila Nutrivet ve stupnici důležitosti péče o zvíře hned vedle Cytovetu na stupínek vítězů. Všechny preparáty pro zvířata jsou výborná, to je bez debaty, ale Nutrivet je preparát, který doladí jemně, a přesto velmi významně účinek hlavních preparatů. Mám pocit, že z hlavního preparátů vyždíme úplně celý jeho potenciál působení.

Na to, jaké má účinky a široké pole působnosti, je jeho cena velmi příznivá. 90 kapslí stojí 318 Kč. Jedna kapsle Vás vyjde na 3,50, denní dávka na 7 korun.

Nutrivet naleznete ho v eshopu ZDE >>.

Používá se tři týdny a ještě Vám z balení zbyde na další kúru.

Nutrivet se stal neoddělitelnou součástí  mé péče o zvířata.

Přeji nám všem, ať jsou naše dny plné radosti ze zdraví našich zvířátek.

S úctou

 

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře