Děkuji, že mohu létat……

Už několik dnů přemýšlím, jak poděkovat jedné milé ženě, vlastně dvěma ženám.
Říkejme jim Martina a Mirka.

Martina je jeden z těch lidí, který mi pomáhá roztáhnout křídla, abych mohla létat.  Pomáhá mi nadechnout se a dělat to, co mě baví.
Miluji psaní a chci vám toho tolik říct skrze své řádky. Podělit se o své emoce, zkušenosti a bavit vás mými příspěvky.

Když se tak zamyslím, několik dlouhých let jsem hledala korektorku, která by opravila mé psané texty. Hledala jsem intenzivně. Aj jsem jich pár našla.

Ale....

Práce, rodina, starosti, málo času ….. vždyť to znáte. Spolupráce nebyla taková, jak jsem si představovala.
Můj sen, tedy zůstal několik let mým snem. Už jsem přestala doufat, že bych jednou mohla psát pro všechny. Vyjadřovat své pocity, pomoct při léčení vašich zvířátek. Ukázat vám, jak jednoduše si můžete pomoct.

Vše se děje, jak má ... vše přichází ve správnou chvíli. Co na tom, že to trvá 10 nebo 15 let. Čas je tak pomíjivá veličina.
Čas nám pomůže dozrát na naší cestě, ukotvit se v daném tématu. Postavit se s pokorou v srdci, ale hrdě sám za sebe.

A jak se to stalo?

Před rokem k nám do práce nastoupila Mirka. Mirka je o 14 let mladší, ale někde ve skrytu duše je stejný blázen jako já. Vůbec nevlastnila žádné zvíře.
Mirka porozuměla řeči mého kmene. Často jí vyprávím příběhy o Aničce, Čmelákovi a Cácorce.

Svěřila jsme se Mirce, že bych ráda psala, ale …

Mirka pohotově vyplyvla, a proč neřekneš Martině? Martinu znám asi 4 roky, ale netušila jsem, že je učitelka češtiny. A tak jsem se nesměle zeptala a Martina souhlasila.
Okamžitě jsem Martinu zavalila články.

Martina je maminkou dvou dětí a v téhle chvíli má jako každý učitel i online výuky. Tajně jsem věřila, že to spolu dáme. Přece tohle nemůže být náhoda. A opravdu nebyla. I když je zavalená prací, pokaždé mi článek zkontroluje a opraví velmi rychle. Velmi často bleskově.

Pomáhá mi i s eBookem „Julinka volat domů – Deník psí holčičky, zachráněné z množírny“. Příběh podle skutečných událostí. Pomáhá mi vlastně ze vší kolem psaní. Již brzy ho díky Martině dokončím.

V každém opraveném článku mi velmi trpělivě vysvětluje, proč nepoužít daný výraz, a proč tady ypsylon, a kam umístit čárku.
Dle jména jste si jistě všimli, že jsem Slovenka. Žiju tady už 20 let, mluvím česky, píšu česky, a dokonce už i mé myšlenky jsou v češtině. Ale ta gramatika …….. plete se mi ze slovenskou, a i když se snažím sebevíc, prostě to spletu. ……..

Tenhle článek mi logicky neopravovala Martina, ale má skvělá přítelkyně Katka, která jak ráda říkám, je skoroředitelka firmy svého manžela. Je neoddělitelnou součástí firmy Aerosped a našla si pár chvil, aby mi článek opravila.

Katka patří do smečky kocoura Pepiho a buldoka Huga, o kterých jsem psala ZDE >>


Milá Martino, děkuji ti za tvůj vzácný čas. Za trpělivost, kterou máš se mnou a s mými texty. Za tvou rychlost a pečlivost. Tvá nezištnost je pro mě záhadou, a tak jsem moc ráda, když přijmeš aspoň pozornosti pro své děti ….

 

S Mirkou se zítra uvidím v práci, ale je na místě, abych poděkovala i veřejně. Mirka vstoupila do mého života velmi rychle a musím se přiznat, i když si nepouštím lidi moc k tělu, Mirka zanechává každý den v mém srdci radost. Těším se do práce, protože jak říkám jsme tým snů ……..:-))

Katko, děkuji ti za tvůj čas, který jsi věnovala opravě mého článku.

Závěrem bych vám chtěla říct, abyste nikdy nepřestávali snít své sny. Nikdy nevíte, kdy potkáte člověka, který vám jedním slovem pomůže roztáhnout křídla. A taky nepřestávejte být vděční za každý nový den. Sbírejte střípky ze svých dnů a skládejte z nich příběh na své cestě, která vám dá jednou smysl. Co na tom, že to trvá 15 let .......
Děkuji ženy, že jste součástí mého života a pomáháte mi roztáhnout křídla.

Přeji nám všem, ať co nejdřív roztáhneme křídla.

Užijme si svůj životní let.

Mým posláním je pomáhat lidem včas rozpoznat signály, které poukazují na začínající zdravotní problém Vašeho zvířátka. Mám letité zkušenosti s veterinární homeopatií a naučím Vás, jak efektivně používat a kombinovat homeopatické preparáty.Provedu Vás cestou systematické  homeopatické léčby, vedoucí k uzdravení Vašeho zvířátka. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře